Oddlužení fyzických osob a oddlužení podnikatelů, oddlužení manželů, kalkulačka oddlužení

Jak na dluhy

Častou chybou dlužníků je to, že řeší své dluhy dalšími a dalšími půjčkami. Tímto přístupem se ovšem dostávají do stále větších finančních těžkostí. Toto chování má dokonce své odborné názvy - dluhová spirála či dluhová past. Pokud se chcete svých dluhů skutečně zbavit, musíte udělat první důležitý krok - přestat si půjčovat další peníze. Věřte, že žádná bankovní ani nebankovní půjčka Vaše problémy nevyřeší. Naopak je může ještě zhoršit.

Exekuce poradna

Jsou-li Vaše dluhy příliš vysoké či Vám hrozí exekuce, požádajte o pomoc odborníka. Na českém trhu jsou k dispozici bezplatné i placené poradny, které dokážou Vaše finanční problémy efektivně vyřešit. Zda-li zvolíte placenou či bezplatnou službu je již na Vás.   Důležitá je Vaše 100 % spokojenost a nový život bez dluhů.

Oddlužení fyzických osob

Při velmi vysokých dluzích se nabízí oddlužení fyzických osob. Zde se jedná o to, že soud může nařídit oddlužení. V takovém případě po dobu pěti et splácíte svoje dluhy, všechny Vaše příjmy se používají na úhradu nesplacených půjček a jiných pohledávek. Pokud během pěti let zaplatíte minimálně 30 %, zbytek Vašich dluhů může být smazán.

Přebírejte poštu

Rozhodli jste se řešit své problémy s dluhy tak, že nekomunikujete se svými věřiteli, nepřebítáte poštu a zkoušíte celou řadu dalších úhybných manévrů? V tom případě si koledujete o skutečně velký malér. Věděli jste, že velkému počtu exekucí by se dalo předejít jen tím, že by dlužník komunikoval se soudem nebo s exekutorem?

Kontaktujte nás pro další informace.

Kalkulačka oddlužení

Jsme specialisté na:

  • oddlužení fyzických osob
  • oddlužení firem

Novinky

Zobrazit archiv